Proč nevybírat Bachovy esence pomocí karet, kyvadla, svalového testu a intuice

Dr. Bach uvedl, že důvodem a přínosem nemoci je to, že nám dává příležitost učit se. Dává nám příležitost opravdu náš život zažít, rozvíjet se a růst…

Pokud někdo přijde se superschopností a vezme nám příležitost poučit se z toho, kde jsme, příliš nám neprospěl. Odstranil náš problém, ale my jsme se z něj nepoučili. Je tedy lepší používat systém pomalým a jednoduchým způsobem, který vypracoval Dr. Bach.

Se svými klienty si povídám a podle toho vybírám esence. Společně identifikujeme emoce a společně rozhodujeme o tom, které esence jsou zapotřebí. Je to pomalejší proces, ale umožňuje Vám začít tam, kde se zrovna nacházíte. Porozumíte sami sobě. Tento proces Vám pomůže poučit se ze situace, ve které jste se ocitli. Naučíte se zvládat situace pomocí esencí.
Na celé metodě Dr. Bacha považuji za nejdůležitější možnost prozumění si sobě. Vnímám rozhovor s klientem jako jednu z nejdůležitějších fází celého procesu. Tento rozhovor není možné ničím nahradit.. žádným dotazníkem.. žádnou předmíchanou lahvičkou ve smyslu „plodná žena“.. „klidný spánek“.. „šťastný vztah“ apod.
Někdy je to oříšek společně vybrat tu správnou esenci a konzultace vyžaduje trochu času. Ale vždy mám radost, když se shodneme na výběru… a ještě větší, když esence začnou pomáhat. 
CENÍK DO KONCE PRÁZDNIN
Konzultace 250 Kč. Míchání, lahvička, esence DÁREK pro Vás.
Věra Kratochvílová
certifikovaný praktik Bachových esencí