Mentoring 

Mentoring čerpající z poznatků jungiánského, transpersonálního a buddhistického přístupu. Jedná se o pomoc při procesu individuace.

Co může poskytnout mentoring?

  • soucitnou podporu a poradenství
  • prohloubení vhledu
  • proces transformace
  • umožnění individuální cesty
  • pomoc při integraci práce, rodiny a duchovního života
  • odhalení a integrace stínu
  • poradenství v meditaci a praxi
  • podpora v procesu hojení

Co je individuace?

Individuace se dá přeložit jako „stát se bytostným Já“ nebo „uskutečnění bytostného Já.“ Je to proces, při kterém se živá bytost stává tím, k čemu je od začátku předurčena.

Moje vlastní cesta

Jóga je součástí téměř celého mého dospělého života.
Naučila mne vnímat každý okamžik jako dar, otevřela mi oči i srdce.


Od roku 2010, kdy jsem začala jógu vyučovat, jsem absolvovala řadu výcviků jógy vč. hormonální jógové terapie a vystudovala jsem školu ájurvédské medicíny. Vnímám jako své poslání a životní cestu inspirovat ženy k objevování své pravé podstaty a žití spokojeného života ve zdraví.


Za skutečně zlomový okamžik považuji setkání se s Čakra jógou®, která je pro mne tou nejhlubší cestou sebepoznání. V rámci výcviku Čakra jógy jsem absolvovala řadu seminářů a mentoringů, které mne obohatily nejen profesně, ale i lidsky. 

Jsem vášnivou milovnicí přírody, ve které nacházím veškerou inspiraci. Miluji svou rodinu. Mám ráda les, intenzivní vůni mokrého mechu, jehličí a hlíny. Uvolnění a klid nacházím především při malování, meditaci, či při malování v meditaci.

Vedu individuální i skupinové lekce Čakra jógy® a hormonální jógy. Nabízím osobní konzultace, které vnímám jako nejpřínosnější.

Cena mentoringu: 800 Kč/ hod. *

*Absolventky a účastnice mých dlouhodobých kurzů (jóga a ájurvéda, hormonální jóga, Čakra jóga®, tantrická hathajóga) mají ode mne 1. hodinové sezení jako dárek. 

Naše individuální sezení bude probíhat přes Zoom.

Sezení bude probíhat hodinu až hodinu a půl. Nejčastější jsou pravidelné termíny 1x měsíčně.