Jarní víkend s jógou  

OÁZA KLIDU PRO ŽENY V KLÁŠETŘE

VE DNECH 24.-26. 5. 2024

Rezervace: Věra Popelková, certifikovaná lektorka hormonální jógy a čakra jógy| Tel. 774 847 121

Mystické prostředí benediktinského kláštera. Bohatý jógový program, ubytování v mnišských celách, odpočinek v rozsáhlé klášterní zahradě, inspirující posezení v místní kavárně.

Jarní relaxační pobyt pro ženy s jógou  

Jaro symbolizuje nový začátek, vše znovu ožívá a probouzí se ze zimního spánku. Po období útlumu a odpočinku se těšíme na nové příležitosti, zážitky a začátky. Nastupující energie jara se projevuje v přírodě jako rychlý růst a vývoj, přibývání slunečního svitu, pučení semen a výhonků. Také náš organismus reaguje na tuto změnu – potřebujeme načerpat nové síly a zbavit se zimní únavy. Jaro nám doslova vlévá sílu do žil, tak jako nalévá pupeny na rostlinách.

Představte si, jak se probouzíte v tiché mnišské cele. Zapojujete se do ranního jógového sezení, které vás probouzí a naplňuje energií. Pak se v klidu procházíte rozsáhlou klášterní zahradou, kde se cítíte jako v ráji. Přestávku po obědě si užíváte posezení v místní kavárně, kde se můžete inspirovat nebo se jenom zaposlouchat do ticha. Odpoledne vás čeká další jógový blok, který vás uvolní a pomůže vám se lépe soustředit. 

Jarní relaxační pobyt pro ženy s jógou vás nejenom naučí nové techniky jógových pozic, ale také vám pomůže lépe se poznat a zvládnout stres. Tento pobyt je pro všechny ženy, které hledají klid, relaxaci a čas pro sebe.

Vzhledem k velké obsazenosti kláštera

je nutná včasná rezervace.

KAPACITA: 10 ŽEN

CO VÁS ČEKÁ?

  • Uklidnění mysli: Jóga a meditace pomáhají zklidnit mysl a lépe zvládat stres.
  • Zlepšení fyzické kondice: Pravidelná praxe jógy zlepšuje flexibilitu, posiluje svaly a zlepšuje držení těla.
  • Osobní rozvoj: Pobyt v klášteře poskytuje ideální prostředí pro osobní rozvoj a sebepoznání.
  • Společenství žen: Pobyt je navržený speciálně pro ženy, takže se můžete těšit na podporu a inspiraci od ostatních žen.
  • Krásné prostředí: Benediktinský klášter a jeho rozlehlé zahrady nabízejí úchvatné prostředí pro odpočinek a regeneraci.

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou je navržen tak, aby vyhovoval všem ženám, bez ohledu na jejich věk, tělesnou kondici nebo zkušenosti s jógou. Tento pobyt je ideální jak pro začátečnice, které chtějí objevit krásu a prospěšnost jógy, tak pro zkušené jóginky, které chtějí prohloubit svou praxi a poznat nové techniky a přístupy.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Ubytování na  2 noci v  mnišských celách.

Ubytování

V Domu hostů, který je součástí kulturní památky Klášter Broumov, na vás čekají jedinečné zážitky včetně originálního ubytování. Spát totiž budete ve zrekonstruovaných mnišských celách, jednoduše zařízených masivním dřevěným nábytkem. 

STRAVOVÁNÍ

Během jógového pobytu v klášteře máte zajištěné jídlo v přilehlé restauraci "U tří růží". Tato restaurace Vám připraví menu, které je přizpůsobené aktuálnímu ročnímu období. To znamená, že všechny pokrmy jsou připravovány z čerstvých a sezónních ingrediencí.

Během podzimního období můžete očekávat výživné a hřejivé pokrmy, jako jsou polévky, pečená zelenina a veganské verze tradičních jídel.

 

JÓGA LEKCE

  • ájurvédská jógová terapie s prvky čakra jógy 7 x 1,5 hodiny 

Pátek 19.00 - 20.30

Sobota 9.00 -12.00 a 16 -19.00

Neděle 9.00 - 12.00

Každá lekce bude zaměřena na jinou oblast těla. Postupně projdeme sestavami pro dolní končetiny, ukotvení a stabilizaci; uvolnění oblasti pánve, lymfatický systém; trávení;  praxe zaměřená na otevření srdce; uvolnění a posílení oblasti krku;  praxe zaměřená na rozvoj intuice. Každou lekci zakončíme léčivou meditací k danému tématu.

Ke cvičení využijeme sály v klášteře.

Zajímavosti z ájurvédy

"Ájurvéda jako alernativní cesta pro zdravé ženství"

Na tomto setkání společně uchopíme zdraví jako svoji bytostnou podstatou. Ájurvéda je nejstarší cesta ke štěstí. Prozkoumáme její rozmanitost a dary, z nichž si každá žena může vybrat podle svého vnitřního nastavení a momentálních potřeb.

Jarní víkend s jógou

OÁZA KLIDU PRO ŽENY V KLÁŠETŘE

ve dnech 24.-26. 5. 2024

Cena: 2690 Kč os. / 3 dny / 2 noci 

Cena zahrnuje:

  • 10,5 hodin ájurvédské jógové terapie s prvky čakra jógy; meditace
  • pronájem sálu na lekce jógy v domluvené časy

Cena nezahrnuje:

Ubytování v mnišských celách 650 Kč/os./noc

Plnou penzi s veganskou stravou 640 Kč

Rezervace: Ing. Věra Popelková, certifikovaná lektorka hormonální jógy  a čakra jógy| Tel. 774 847 121

VĚNUJ KURZ  JÓGY V KLÁŠTEŘE JAKO DÁREK

Přemýšlíte, co darovat svým blízkým? Darujte jim poukaz na kurz HORMONÁLNÍ JÓGY nebo ÁJURVÉDSKÉ JÓGOVÉ TERAPIE v klášteře. Smysluplný dárek pro vaše milované… pro vaši partnerku, sestru, maminku, babičku. Darujte ZDRAVÍ, RADOST, VITALITU.

Můžete si vybrat z 5 možností:

24.-25. února: hormonální jógová terapie 
22.-24. března: ájurvédská jógová terapie
12.-14. dubna: jarní víkend s j=ogou a ájurvédou
24.-26. května: ájurvédská jógová terapie
28.- 30. června: kurz pro absolventky hormonální jógy

Ráda vystavím a zašlu emailem poukaz na přání.
Platnost poukazu je do 30. června 2024.
Do poznámky prosím uveďte celé jméno obdarované osoby. Po objednání Vás budu následně kontaktovat a doladíme společně detaily překvapení.